Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak męczące, stresujące i czasochłonne jest wykończenie apartamentu od momentu jego zakupu po efekt finalny, gotowy do zamieszkania. Dość często apartamenty posiadają jedynie białe tynki, nieruchomość jest oddawana w stanie surowym. To na kupującego spada obowiązek wykończenia apartamentu, co nie jest łatwym zadaniem. Pojawia się wiele pytań i wątpliwości – jaką podłogę wybrać, na jaki kolor pomalować ściany, jak zaaranżować łazienkę, trzeba również znaleźć pomysł na kuchnię. Nieruchomość powinna być przede wszystkim użyteczna dla właściciela, jak i ewentualnych krótkoterminowych najemców. Jak to zrobić?

Z pomocą przychodzi Kurortimobilien. Zagwarantujemy Tobie kompleksowe wykończenie apartamentu oraz wyposażenie nieruchomości. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje wsparcie, pomoc, doradztwo jak i zakup wszystkich elementów niezbędnych do wyposażania nieruchomości oraz prace wykończeniowe przeprowadzone przez profesjonalnych specjalistów. W skład tych prac wchodzą m.in.: malowanie ścian, tynkowanie ścian jeśli będzie taka potrzeba, montaż paneli, płytek, całościowa zabudowa kuchni łącznie ze sprzętem AGD, zabudowa salonu łącznie ze sprzętem RTV, skręcanie i montaż mebli, garderoby, łóżek.

W tego typu inwestycjach detale mają duże znaczenie. Potencjalni najemcy krótkoterminowy zwracają uwagę na szczegóły – ważne jest, aby nieruchomość była dobrze wykończona na każdym etapie. To inwestycja, która ma na siebie stale zarabiać. W Kurortimobilien wiemy jak Ci w tym pomóc.