W Nieruchomości w kurortach działamy kompleksowo i rzetelnie, dlatego profesjonalne pośrednictwo w kupnie nieruchomości w Polsce to nie jedyna nasza działalność. W naszej ofercie znajduje się także projektowanie wnętrz, zatem decydując się na współpracę z nami, można nie tylko zakupić wyjątkowe mieszkanie w atrakcyjnej okolicy, ale również otrzymać piękną aranżację wnętrza. Oferta naszej firmy jest bardzo elastyczna, dlatego można dowolnie łączyć usługi. 

Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz oferowane przez naszą firmę, to zajmujemy się tą dziedziną podobnie jak pośrednictwem w kupnie nieruchomości, czyli bazując na oczekiwaniach i potrzebach klienta. Decydując się na współpracę z nami, klient otrzymuje nie tylko projekt aranżacji wnętrza, ale także jego realizację. 

Zakres naszych usług związanych z projektowaniem wnętrz obejmuje bardzo zróżnicowane konfiguracje. Podejmując współpracę z Nieruchomości w kurortach można wybrać poszczególne z nich lub zdecydować się na ich pełną gamę. 

W skład naszej oferty projektowania wnętrz wchodzą:

  • inwentaryzacja lokalu;
  • ustalenie oczekiwań dotyczących funkcji i estetyki wnętrza;
  • wykonanie wizualizacji i naniesienie ewentualnych poprawek czy sugestii;
  • rozplanowanie rozmieszczenia mebli, zabudów oraz innych stałych elementów wyposażenia;
  • doradztwo w zakresie stylizacji i dekoracji zgodnie z obowiązującymi trendami;
  • projekt wnętrza wraz z pełnym nadzorem autorskim;
  • szczegółową dokumentację ilościową i wartościową;
  • funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni – korektę ścian działowych;
  • rozplanowanie punktów świetlnych oraz gniazd i włączników;
  • doradztwo w zakresie przygotowania mieszkania do wynajmu.

Bazując na naszym doświadczeniu w zakresie zarówno projektowania wnętrz, jak i znajomości rynku nieruchomości nad Morzem Bałtyckim, możemy zagwarantować wysoką jakość usług. Doskonale orientujemy się jak wyglądają dzisiejsze standardy wykończenia mieszkań i apartamentów, dlatego nasi Klienci otrzymują projekt zgodny z bieżącymi normami i trendami. Gwarantujemy, że zaprojektowane przez nas wnętrze nie będzie tylko estetyczne, ale również w pełni funkcjonalne. Zakres naszych działań zawsze dopasowujemy indywidualnie do potrzeb danego klienta. Jesteśmy w stanie całkowicie go zastąpić we wszystkich sprawach związanych z realizacją poszczególnych etapów projektu, dzięki czemu ma on możliwość zamieszkania lub wynajęcia mieszkania przygotowanego „pod klucz”. Jednocześnie jesteśmy w stałym kontakcie i klient jest cały czas informowany o postępach prac.