Nieruchomości w kurortach to nie tylko firma zajmująca się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości o najwyższym standardzie, to przede wszystkim ludzie, którzy oferują wsparcie, doświadczenie, uczciwość i pasję. Dzięki tym cechom jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom obsługę najwyższej jakości, gwarantując przy tym bezpieczeństwo transakcji oraz minimum zaangażowania klienta. Nasza siedziba znajduje się w Kołobrzegu, dlatego doskonale znamy nadmorski rynek nieruchomości. To właśnie w tym rejonie znajdujemy najlepsze apartamenty i mieszkania, które są zgodne ze standardami jakich oczekują nasi klienci. Lata doświadczenia w branży nieruchomości pozwalają nam zapewnić profesjonalizm i kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy. Biegle posługujemy się zarówno językiem polskim, niemieckim oraz angielskim, dlatego dopilnowujemy wszelkich formalności po jednej i drugiej stronie granicy. 

Podczas współpracy z Nieruchomości w kurortach osoba szukająca nieruchomości w Polsce najpierw określa swoje preferencje i wymagania. To na ich podstawie prezentujemy propozycje dostępne na rynku, spełniające kryteria podane przez klienta. Dzięki takiemu podejściu, jesteśmy w stanie zaproponować mieszkanie lub apartament, który w pełni będzie odpowiadał klientowi. Doskonale znamy rynek nieruchomości w Kołobrzegu i okolicach, dlatego czas oczekiwania na doskonale dopasowaną ofertę jest bardzo krótki. 

Jako firma ciesząca się ugruntowaną pozycją na rynku oraz zaufaniem dotychczasowych klientów, wiemy jak ważną inwestycją jest zakup nieruchomości nad Morzem Bałtyckim. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dokładnie sprawdzamy wiarygodność dewelopera pod kątem prawnym, a także kompletujemy wszelkie niezbędnie dokumenty. Polskie prawo różni się od niemieckiego, dlatego uwzględniamy to podczas świadczenia usług i zajmujemy się formalnościami po obu stronach granicy. Bezpieczeństwo inwestycji to dla nas kwestia priorytetowa, zatem weryfikujemy zawartość księgi wieczystej oraz firmę deweloperską.

Nasze działania zawsze ukierunkowane są na potrzeby i oczekiwania klienta. To właśnie dlatego możemy poszczycić się mianem najlepszego polskiego pośrednika nieruchomości w Kołobrzegu nastawionego na klienta z Niemiec. Nieruchomości w kurortach to stabilna i w pełni profesjonalna firma, dla której zadowolenie i bezpieczeństwo klienta są najważniejsze!